Wczytywanie ...

Rekomendacje

Wszystkie przedstawione poniżej rekomendacje zostały napisane przez moich klientów.

Część z nich została przesłana bezpośrednio na moją skrzynkę e-mailową, a następnie umieszczona na tej stronie, natomiast inne pochodzą z mojego profilu na Facebooku: https://www.facebook.com/holistic.writing/reviews , gdzie zostały zamieszczone na podstawie regulaminu Facebooka.

Moja współpraca z Kasią zaczęła się w 2021 roku. Od zawsze pragnęłam pisać i dzięki Kasi zdałam sobie sprawę, że pisanie to przyjemność z tworzenia historii, bo każdy z nas ma zawsze coś do przekazania. Na sesjach nie tylko nauczyłam się jak redagować tekst, ale również jak zespolić wątki, aby były logiczne i tworzyły zgrabną całość. Przede wszystkim nauczyłam się, że pisanie to proces, niekiedy długotrwały i aby dokończyć projekt potrzeba wytrwałości i cierpliwości, których życzę wszystkim osobom piszącym. Dzięki Kasi uwierzyłam w siebie i napisałam ponad połowę mojej historii. Zostały mi tylko dwa główne wątki, istotne dla mojej powieści, nad którymi muszę się jeszcze pochylić i porządnie zastanowić. Polecam gorąco każdemu współpracę z Kasią. Miła atmosfera na zajęciach, rzetelne sprawdzanie tekstów oraz cenne informacje sprawią, że pisanie historii to będzie czysta przyjemność. Potrzeba tylko wytrwałości, cierpliwości i przede wszystkim miłości do tego co piszemy.

– Kasia

Żyję z historią, którą chcę napisać, od wielu lat. Kasia pomogła mi zidentyfikować błędy i blokady, wskazała sposoby, jak sobie z nimi radzić, ale przede wszystkim – szczerze przejmuje się moją książką. To dla mnie odświeżające, nie chodzi tylko o biznes, ale przede wszystkim o pasję tworzenia, dzielenia się nią i dopingowanie siebie nawzajem. Nic mnie nie powstrzymywało przed coachingiem z Kasią, jedynie brak wiedzy o takim narzędziu 🙂 Pracowałam z nią przez pół roku, a potem skupiłam się na dopiskach, więc zarzuciłam współpracę, ale Kasia pojawiła się znowu jak lekarstwo, kiedy najbardziej tego potrzebowałam (uwierzcie lub nie). Wpadłam w pułapkę dopisywania i nie widziałam zakończenia, a Kasia wskazała mi je. Dzięki! ☺️ Polecam wszystkim pisarzom, którzy zmagają się z tym jakże pięknym, ale trudnym procesem, aby skorzystali z pomocy Kasi z powodu jej szczerego optymizmu, zaangażowania, profesjonalizmu i tworzenia więzi w relacji coach-pisarz. Nikt nie zrozumie Cię bardziej niż inny pisarz, a jeszcze lepiej zrozumie Cię taki, który jest na dodatek trenerem pisania!

– Ola

„UWAGA! Na wstępie chciałabym zaznaczyć, że pomimo, iż starałam się być obiektywna, uważam, że recenzja zawsze jest w pewnym stopniu subiektywna. W związku z tym, weź sobie z tych uwag tyle, ile uznasz za słuszne.  ” Dokładnie tak Kasia zaczęła recenzję mojej debiutanckiej powieści, przy której pisaniu wspierała mnie całe lato. Cieszę się, że została jej pierwszą beta-readerką i recenzentką. Dziękuję zarówno za podzielenie się ogólnymi wrażeniami, jak i za szczegółowe uwagi i refleksje dotyczące narracji, stylu, języka, warsztatu, atmosfery, bohaterów, świata przedstawionego i kompozycji fabuły. Jestem wdzięczna za każdy poprawiony przecinek, każdą konstruktywną uwagę i każde ciepłe słowo utwierdzające mnie w przekonaniu, że porwanie się na powieść było dobrą decyzją. Polecam beta-reading Kasi – dokładny, skrupulatny i uważny.

– Jola

Do współpracy z Kasią zainspirował mnie… darmowy webinar, na którym znalazłam cenne wskazówki na temat schematów fabularnych. Byłam akurat w trakcie pisania powieści i postanowiłam skorzystać ze wsparcia. Bardzo szybko znalazłyśmy wspólny język, a Kasia została moim aniołem stróżem od organizacji pracy, planowania czasu i wyznaczania sobie celów cząstkowych. Jestem jej bardzo wdzięczna za otwartość i nieustający zaraźliwy entuzjazm. Niezwykle pomocne okazały się cotygodniowe „sprawozdania” z tego, co zrobiłam, bo dzięki nim mogłam śledzić i doceniać postępy. Nie sposób też przecenić rozmów o mojej sytuacji życiowej, która bez wątpienia miała wpływ na proces twórczy. Efektem naszej trzymiesięcznej współpracy jest prawie gotowa książka i świadomość, że kiedy dbam o swój komfort i przestrzeń na tworzenie, ono po prostu się dzieje. Dziękuję i polecam.

– Jola

W czasie półrocznej współpracy z Katarzyną zrobiłem ogromne kroki milowe w temacie storytellingu/pisarstwa. Okazało się, że nie tylko potrafię ciekawie „opowiadać”, ale te autobiograficzne opowiadania tworzą spójną całość (i są dla mnie źródłem dużej mądrości). Najbardziej pomogło mi doświadczenie i otwartość Kasi, ale też właściwe pytania zadane w odpowiednim momencie. Polecam współpracę z Kasią wszystkim którzy zaczynają karierę z tworzeniem treści, bo samemu zajęłoby mi to kilkanaście lat i nie byłoby tak regularne i owocne.

– Kamil

Z Kasią z Holistic Writing współpracowałam od czerwca do października 2021 roku w trybie cotygodniowych spotkań online. Pracowałyśmy głównie (ale nie tylko) nad barierami, które powstrzymywały mnie przed pisaniem.
Kasia zaproponowała mi różnorodne metody i narzędzia walki z tymi przeszkodami. Były to zarówno narzędzia czysto organizacyjne (takie jak aplikacje ułatwiające skupienie), jak i metody pogłębionej pracy z moimi schematami, a także ćwiczenia pobudzające kreatywność. Kiedy byłam gotowa podzielić się tekstem, Kasia go przeczytała i podzieliła się konstruktywnymi uwagami.
Zdecydowanie polecam pracę z Kasią. Jak widać, zakres metod i narzędzi jest szeroki. Kasia dopasowuje narzędzia zarówno do potrzeb poszczególnych użytkowników, jak i etapu procesu. Atmosfera podczas spotkań była przyjazna. Kasia była nie tylko zawsze doskonale przygotowana do zajęć i świetnie zorganizowana, ale także otwarta na moje potrzeby.
Wyniosłam z naszych spotkań świadomość i zrozumienie swoich blokad (oraz narzędzia do walki z nimi), większą pewność siebie i energię do działania. Jestem przekonana, że Kasia pomoże rozwiązać także różne inne problemy pisarzy i osób, które dopiero chcą zacząć pisać.

– Magda

Bardzo dziękuję za współpracę, która okazała się strzałem w przysłowiową 10! Dzięki tej współpracy: uniknęłam popełnienia wielu błędów już na samym początku etapu przygotowań; zaoszczędziłam bardzo dużo czasu, bo teraz dokładnie wiem co warto zrobić, od czego zacząć a co zostawić na koniec – usystematyzowałam sobie pracę; pokierowałam moją uwagę na sprawy, które nie przyszły mi nawet do głowy – z powodu braku doświadczenia; skonsultowałam mój pomysł na książkę – dostałam pierwszy feedback, który jest bezcenny; dzięki tej współpracy wiem na co zwracać uwagę przy wyborze sposobu wydania oraz wydawcy. BARDZO DZIEKUJĘ I POLECAM!!!!

– Marta

W procesie twórczym, zwłaszcza na początku drogi niezwykle ważne jest kogo spotkacie na swojej drodze. Ja miałam to szczęście, że spotkałam Kasię, która od początku we mnie wierzyła. Pomogła mi odkryć potencjał mojego talentu, uporać się z blokadami, które skutecznie utrudniały mi pisanie. Dla mnie te kilkumiesięczne spotkania to był proces, który wzbogacił mnie o wiedzę w kontekście twórczości. Kasia to osoba pełna empatii z pasją, a przy tym profesjonalistka z ogromem wiedzy. Dostałam od niej wsparcie, a także rady i bezcenne wskazówki, z których korzystam cały czas.

– Marta

Sytuacja recenzji książki była dla mnie nowa i nie licząc trochę przerysowanego filmu „Geniusz” (2016 r.) z Judem Law, nie miałem obrazu jak powinna wyglądać tego typu współpraca.
Myślę, że wielkim atutem Kasi jest otwartość na różne światopoglądy i uczciwe podejście do czytanej treści. Podczas spotkania podsumowującego zorientowałem się, że naprawdę wniknęła w fabułę i chodziła przez jakiś czas z tematem, próbując najlepiej ubrać w słowa swoje odczucia. To jest właśnie największą wartością, którą należy podkreślić we współpracy z Kasią – uczciwie poświęca swój czas i dba o to, żeby wytknąć wszystkie fabularne i językowe „zgrzyty”. Napisałem coś, czego – jak uważałem – potrzebują moi potencjalni czytelnicy, Kasia natomiast jako wytrawna czytelniczka i pisarka powiedziała szczerze o swoich odczuciach: kiedy przestała wierzyć autorowi, co czytała z niesmakiem i co było na plus.
Z książkami jest trochę jak z politykami – jednemu bardziej wierzysz, a drugiemu nie, ale sam nie potrafisz określić dlaczego. Dobry dziennikarz może podsumować daną postać sceny politycznej w kilku celnych zdaniach, a ty pstrykniesz palcami i powiesz: „no tak, trafny komentarz, już wiem co mi w nim nie pasowało”.
Tak właśnie jest z dobrą recenzją książki w redakcji.

We współpracy z Kasią spełnione zostały dwa cele: pierwsza korekta i beta-czytanie odnoszące się do całości książki jako struktury. To jest dużo, bo z tego co słyszałem (i co poniekąd obserwuję jako czytelnik), redaktorzy coraz rzadziej poważnie podchodzą do korekty. Tekstów jest coraz więcej i właśnie względu na swoją ilość są coraz gorszej jakości.
Każdy autor potrzebuje pozytywnego wzmocnienia, a także pasji i wiary w to, że jego książka może mieć znaczenie. Dobrze, że Kasia serwuje zarówno konstruktywną krytykę, jak i stara się ukazać potencjał, jaki tkwi w powieści.

– Marcin

Do Kasi trafiłam dzięki webinarowi pisarskiemu, ale już na samym początku naszej współpracy okazało się, że najbardziej palącą kwestia w moim życiu jest nie pisanie a zmiana zawodowa (wygląda na to, że coaching nieco magicznie wyciąga to, co ważne 😉

Już wcześniej przez wiele lat szukałam swojej „wymarzonej” pracy, chciałam budować własny biznes, ale nie miałam pojęcia, co jest dla mnie. Wystarczyły trzy miesiące pracy z Kasią i trochę czasu spędzonego sam na sam z własnymi myślami, żebym odkryła, co chcę robić w życiu. Po wielu latach rozmyślań mam wreszcie coś konkretnego, z czym mogę realnie działać i co może mi przynieść satysfakcję zawodową i finansową. I nawet nie spodziewałam się takich wymiernych efektów!

Wiem, że sama bym do tego nie doszła, bo ciężko jest się przebić przez natłok własnych myśli. Teraz czuję się bardziej osadzona w sobie i wiem, że w czasie tych trzech miesięcy przebyłam drogę, jaką na własną rękę musiałabym podążać kolejne długie lata. Przestała mnie męczyć wewnętrzna gonitwa – myślę, że to jest totalnie warte takiej inwestycji pieniężnej i polecam to każdemu, kto czuje, że czegoś szuka. Poza tym, niezależnie od efektu, spotkania z Kasią były super miłe i rozwijające i na każdy nowy tydzień czekałam z niecierpliwością jak na spotkanie z najlepszą koleżanką 🙂

– Wioletta

Coaching z Kasią Zalecką-Wojtaszek był przyjemnym i owocnym procesem, który pozwolił mi w zaskakująco krótkim czasie odkryć i osiągnąć prawdziwy cel, który krył się wcześniej za burzą emocji;) Spotkania obfitowały w otwierające oczy pytania i ćwiczenia, a wszystko to w przyjaznej atmosferze, bez presji i z wyrozumiałością. Czułam się bardziej jakbym rozmawiała z przyjaciółką, która umie słuchać i dużo dostrzega niż jakby to była sesja, co osobiście uważam za ogromny plus bo mogłam się bardziej otworzyć i przede wszystkim osiągnąć cel 🙂 Polecam serdecznie a Kasi jeszcze raz dziękuję!

– Ewelina

Z panią Kasią miałam okazję pracować kilka miesięcy nad zagadnieniem z dziedziny life coachingu. To, co mnie urzekło, to duża kreatywność w prowadzeniu sesji, ogromne zaangażowanie – widać, że dla pani Kasi coaching to nie tylko praca, ale również pasja – oraz wyjątkowo trafne pytania 😉 I co najważniejsze, cały proces zakończył się sukcesem – podjęłam decyzję, do której mam pełne przekonanie i która przyniosła mi spokój. Zdecydowanie polecam.

– Zuzanna

Z pomocy Kasi korzystałam przez około 2 miesiące. Miałam w głowie kompletny mętlik, ponieważ nie byłam w stanie podjąć decyzji odnośnie mojego życia zawodowego. Coaching chwyciłam się jak ostatniej deski ratunku, bo do tej pory podchodziłam do tego rodzaju pomocy raczej sceptycznie. Kasia sprawiła, że patrzę teraz na coaching zupełnie inaczej, a do tego w zadziwiająco szybkim czasie pomogła mi podjąć decyzję, która wydawała się niemożliwa do podjęcia. Jest to osoba bardzo ciepła, z którą wspaniale się rozmawia, a na dodatek niezwykle inteligentna – nie raz zadziwiała mnie trafnością swoich spostrzeżeń i celnością pytań. Co tu dużo mówić – z całego serca polecam tego Coacha 🙂

– Małgorzata

W ciągu ostatnich kilku miesięcy miałam przyjemność korzystać ze wsparcia Katarzyny Zaleckiej- Wojtaszek w procesie podejmowania trudnej decyzji dotyczącej dalszego życia zawodowego. Myślałam, że to konflikt nie do pogodzenia… Wcześniej nigdy nie miałam styczności z coachingiem. Dzięki pomocy Kasi otworzyłam się na własne pragnienia i potrzeby, i wszystkie elementy wskoczyły na swoje miejsce ☺️ Kasia ma ogromną wiedzę, jest ciepła, empatyczna i ma wspaniałe podejście do drugiego człowieka! Podczas spotkań proponowała wiele inspirujących ćwiczeń, a po każdej sesji moja głowa pracowała jeszcze długo! Bardzo polecam współpracę z Katarzyną wszystkim, którzy chcą zrobić dla siebie coś dobrego! Kasiu, jeszcze raz bardzo Ci dziękuję! ☺️

– Agnieszka

Polecam każdemu Panią Kasię jako coacha. Pracowała ze mną i nade mną przez dłuższy czas. Bardzo mi pomogła i jestem jej bardzo wdzięczna za te rozmowy. Profesjonalna opieka, bardzo ciekawe i przydatne dla mnie były te spotkania online, więc warto skorzystać z jej pomocy

– Krystyna

Drodzy Autorzy,
Bardzo mi przykro, ale aktualnie, ze względu na duże zmiany w moim życiu prywatnym, nie ma możliwości podjęcia ze mną współpracy.

X