Wczytywanie ...

O Mnie

Katarzyna Zalecka-Wojtaszek

Cześć, nazywam się Kasia Zalecka-Wojtaszek. Jestem dyplomowanym coachem i mentorem oraz pisarką. Pracuję z pisarzami na różnych etapach ich drogi, zarówno z początkującymi autorami, jeszcze przed debiutem, jak i z doświadczonymi twórcami. Pomagam im przejść od pomysłów do konkretnego działania, zarówno w procesie twórczym, jak i w realiach polskiego rynku wydawniczego. Pracuję w oparciu o narzędzia coachingowe oraz zdobytą widzę i własne doświadczenia. Wierzę w holistyczne spojrzenie na człowieka, dlatego w mojej pracy nie ograniczam się jedynie do zagadnień związanych stricte z pisaniem, ale przyglądam się wszystkim aspektom, które mogą wpływać na obszar twórczości.


Moja historia

Praca coachingowa jest dla mnie pasją. Każdy człowiek nosi w sobie unikalną, fascynującą historię. Odczuwam wielką satysfakcję mogąc przyczynić się do napisania nowych, pozytywnych rozdziałów tej opowieści. Nim jednak odnalazłam swoje powołanie, kroczyłam zupełnie inną ścieżką. Od dziecka piszę i choć zawsze było to dla mnie bardzo ważne, postanowiłam nie narzucać sobie w tym zakresie żadnej presji związanej z zawodem i zarabianiem pieniędzy. Na studia przyrodnicze wybrałam się z myślą o pracy naukowej, jednak rzeczywistość zweryfikowała te plany. Ukończyłam geologię i przez kilka lat pracowałam w zawodzie, jednak praca ta nie dawała mi spełnienia. W związku z tym próbowałam na nowo określić swoją zawodową misję. W końcu postawiłam na powrót do tego, co zawsze było mi najbliższe, czyli do twórczości. W tym celu połączyłam swoją miłość do literatury i doświadczenie autorskie z pasją do psychologii i rozwoju osobistego, by wesprzeć innych pisarzy w codziennych, kreatywnych wyzwaniach.

W 2019 roku spełniłam swoje marzenie i wydałam debiutancką powieść, pt. „Kąkol”. Zapraszam serdecznie to odwiedzenia mojej strony autorskiej: zalecka-wojtaszek.pl/

Jeśli chcesz poznać mnie bliżej, zapraszam do artykułu o mojej pisarskiej drodze.

Drodzy Autorzy,
Bardzo mi przykro, ale aktualnie, ze względu na duże zmiany w moim życiu prywatnym, nie ma możliwości podjęcia ze mną współpracy.

X