Wczytywanie ...

Strona NaNoWriMo jako rewelacyjne narzędzie pisarskie

NaNoWriMo to międzynarodowe listopadowe wyzwanie pisarskie, które polega na napisaniu w ciągu miesiąca tekstu o objętości 50 tys. słów, czyli de facto książki (choć dość krótkiej). W zeszłym roku rozmawiałam z pisarką Natalią Brożek o tym jak tego dokonać, tymczasem w tym roku postanowiłam przedstawić Ci stronę NaNo, jako doskonałe narzędzie pisarskie, pomocne w systematycznym pisaniu.

Witryna NaNoWriMo znajduje się pod adresem: https://nanowrimo.org/

Dzięki założeniu bezpłatnego konta w serwisie NaNo, masz możliwość korzystania ze strony przez okrągły rok, aby motywować się do systematycznej pracy. W jaki sposób? Ogłaszając swój aktualny pisarski projekt i dodając postępy. Dzięki temu możesz śledzić swoje statystyki i szacować prawdopodobny czas ukończenia tekstu. Co więcej, masz możliwość zaproszenia znajomych pisarzy do wzajemnego obserwowania swoich kont, by w ten sposób mobilizować się jeszcze bardziej.  Dodatkowo, w toku postępów pracy, otrzymujesz różne odznaki, które również działają jak pozytywne kopniaki, zachęcające do regularnego pisania.

Chcesz zobaczyć, jak to działa? Świetnie! Nagrałam film-instrukcję, w którym pokazuję, jak zarejestrować się na stronie NaNoWriMo i jak z niej korzystać. Zapraszam do oglądania:

Komentarze do “Strona NaNoWriMo jako rewelacyjne narzędzie pisarskie

Dodaj komentarz

Drodzy Autorzy,
Bardzo mi przykro, ale aktualnie, ze względu na duże zmiany w moim życiu prywatnym, nie ma możliwości podjęcia ze mną współpracy.

X