Wczytywanie ...

Książka w miesiąc – jak to możliwe?

Zapraszam serdecznie do obejrzenia mojej rozmowy z Natalią Brożek na temat listopadowego wyzwania pisarskiego NaNoWriMo.

Wyzwanie to polega na tym, że w listopadzie, czyli w 30 dni pisze się książkę o objętości 50 tys słów. Natalia już dwukrotnie ukończyła NaNoWriMo z sukcesem i w czasie naszego spotkania dzieli się swoimi doświadczeniami, a także podpowiada, jak podejść do tematu, żeby wygrać 😉

A Ty – co sądzisz o NaNo? Brałaś/eś w nim kiedyś udział? A może planujesz podjąć wyzwanie w tym roku? 😉 Daj koniecznie znać w komentarzu! 

Niezależnie od tego, czy lubisz takie mordercze tempo, czy nie 😉, możesz w dowolnym czasie korzystać z internetowej witryny NaNoWriMo, traktując ją jako doskonałe narzędzie pisarskie, pomocne w systematycznym pisaniu. 

Ogłaszając swój aktualny pisarski projekt i dodając postępy, masz możliwość śledzenia swoich statystyk i szacowania prawdopodobnego czasu ukończenia tekstu. Co więcej, możesz zaprosić znajomych pisarzy do wzajemnego obserwowania swoich kont, by w ten sposób mobilizować się jeszcze bardziej. Dodatkowo, w toku postępów pracy, otrzymujesz różne odznaki, które również działają jak pozytywne kopniaki, zachęcające do regularnego pisania.

Jeśli potrzebujesz przewodnika po stronie, zachęcam do obejrzenia video-instrukcji, którą dla Ciebie przygotowałam (link do wpisu). Przeprowadzę Cię w niej przez rejestrację w serwisie i pokażę jak konkretnie możesz z niego korzystać.

Dodaj komentarz

Drodzy Autorzy,
Bardzo mi przykro, ale aktualnie, ze względu na duże zmiany w moim życiu prywatnym, nie ma możliwości podjęcia ze mną współpracy.

X