Wczytywanie ...

Zasady współpracy

 

Zasady te obejmują sesje coachingowe prowadzone przeze mnie – Katarzynę Zalecką – Wojtaszek.
 

ZASADY OGÓLNE

 1. Spotkania odbywają się online za pośrednictwem Skype’a lub video chatu Facebooka (ewentualnie w razie problemów technicznych – telefonicznie na mój koszt) albo stacjonarnie w Gliwicach po wcześniejszych uzgodnieniach.
 2. Cennik usług oraz ramy godzinowe:

  Konsultacja wstępna (do 60 minut): DARMOWA
  Coaching:

  • pakiet 2 sesji (do 60 minut każda): 289 zł / miesiąc
  • pakiet 3 sesji (do 60 minut każda): 359 zł / miesiąc
  • pakiet 4 sesji (do 60 minut każda): 419 zł / miesiąc
 3. Wpłat za sesje należy dokonywać na konto:

  72 1050 1298 1000 0090 6468 9582
  ING Bank Śląski
  Katarzyna Zalecka-Wojtaszek

  W przypadku spotkań stacjonarnie w Gliwicach możliwa jest płatność gotówką.

 4. W umówionym wcześniej terminie zadzwoń do mnie na Skypie lub Facebooku o wyznaczonej godzinie. Bardzo proszę o punktualność.
 5. Proszę Cię o zaplanowanie naszych coachingowych spotkań jako priorytetu. W rzadkich przypadkach, kiedy trzeba będzie przełożyć spotkanie, daj mi znać z co najmniej 24-godzinnym wyprzedzeniem.
 6. Pomimo, iż nie wymagam formalnych zobowiązań od moich klientów, polecam pracować ze mną kilka miesięcy, by uzyskać wymierne efekty. Rezultaty coachingu budowane są w procesie i wymagają pewnego czasu, który jest niezbędny do tego, by można było wprowadzić pewne zmiany i by te zmiany się utrwaliły. Jednakże, jeśli nie będziesz zadowolona/y z procesu coachingowego, masz prawo rozwiązać naszą relację natychmiast.
 7. Proszę o wyłączenie urządzeń elektronicznych (telefonów komórkowych i innych) przed spotkaniem. Ważne jest, aby w pełni skupić się na tym, co dzieje się tu i teraz.
 8. Współpracuję jedynie z klientami pełnoletnimi.
 9. Zobowiązuję się do zachowania poufności, co oznacza, że zachowam w tajemnicy wszelkie informacje i dane uzyskane od klienta, chyba że klient wyrazi zgodę na ich udostępnienie. Zastrzegam sobie prawo do sporządzania notatek w czasie trwania spotkania i po jego zakończeniu, a także do konsultowania pracy w ramach superwizji.

 

COACHING

 1. Coaching nie zastępuje psychoterapii ani wizyty u lekarza. Relacja coachingowa w żadnym razie nie może być postrzegana jako forma psychoterapii.
 2. Coaching sam w sobie nie ma funkcji doradczej. Jednakże uwzględniając specyfikę działalności Holistic w całościowym kontakcie z klientem mogą zostać zastosowane formy pracy o charakterze mentoringowym, szkoleniowym lub edukacyjnym.
 3. Dla powodzenia procesu coachingowego niezbędne jest zaangażowanie klienta. Bez niego trudno oczekiwać jakichkolwiek efektów procesu. To klient (coachee) ustala swoje cele oraz drogę dojścia do nich. Coach, ani nikt inny, nie może zrobić za klienta ani pierwszego, ani kolejnych kroków. Klient przystępując do sesji coachingowych ma świadomość, że bierze całkowitą odpowiedzialność za podejmowane decyzje i rezultaty tych decyzji.