Wczytywanie ...

Krakowskie Targi Książki 2022 – relacja

W miniony weekend w Krakowie miały miejsce jubileuszowe – 25 Międzynarodowe Targi Książki.

Tego typu wydarzenie jest oczywiście doskonałą okazją do spotkań z ulubionymi autorami i zdobycia autografów, udziału w rozmaitych prelekcjach oraz dyskusjach, a także powiększenia domowej biblioteczki o nowe tytuły 😉

W zeszłym roku wybrałam się na Targi w piątek i byłam zaskoczona stosunkowo niewielkim zainteresowaniem imprezą. W tym roku postanowiłam odwiedzić Kraków w sobotę (29 października) i… znów się zdziwiłam, tym razem jednak nadmierną (jak na moje standardy 😉) frekwencją. Z tego, co zdążyłam zauważyć w social mediach, nie tylko mi przeszkadzały tłumy – wiele osób narzeka na ścisk i duchotę. Poza tym w takim tłoku ciężko zapoznać się z ofertą wydawnictw i wybrać coś fajnego dla siebie.

Niemniej jednak cieszę się, że mogłam doświadczyć atmosfery tegorocznych Targów. Naprawdę świetnie się bawiłam, choć myślę, że następnym razem postaram się odwiedzić imprezę w tygodniu.

Dziękuję wszystkim znajomym pisarzom i blogerom za przemiłe spotkania! Żałuję, że nie udało mi się zobaczyć z osobami, które miały dyżury po godzinie piętnastej, ale niestety wymiękłam i nie dałam rady dłużej zostać.

Jeśli masz ochotę zerknąć na Targi od środka, zachęcam serdecznie do obejrzenia krótkiej (około 4-minutowej) relacji z tego wydarzenia:

Miałaś/eś okazję być w tym roku na Krakowskich Targach? A może planujesz je odwiedzić następnym razem? Daj znać w komentarzu 😊

Dodaj komentarz

Drodzy Autorzy,
Bardzo mi przykro, ale aktualnie, ze względu na duże zmiany w moim życiu prywatnym, nie ma możliwości podjęcia ze mną współpracy.

X