Wczytywanie ...

Czy pisarz potrzebuje coacha?

Jeśli pisanie idzie Ci dobrze, fabuła nie grzęźnie, nie masz problemów z wygospodarowaniem czasu na swoją twórczość, a Twój wewnętrzny krytyk wybrał się na urlop, to… bardzo Ci gratuluję!

Najczęściej jednak autorzy, zarówno początkujący, jak i doświadczeni, mierzą się na co dzień z całą masą wyzwań, które mogą skutecznie utrudnić albo wręcz uniemożliwić im pracę. Jeśli i Ty, jako twórca, czujesz, że nie realizujesz się tak, jakbyś chciał/a i nie wykorzystujesz pełni swojego kreatywnego potencjału, wiedz, że możesz to zmienić! Od kilku lat towarzyszę pisarkom, pisarzom i innym artystycznym duszom i pomagam w ucieleśnianiu ich marzeń i ambitnych celów.

We wrześniu 2022 roku miałam przyjemność wziąć udział w rozmowie z Magdą Jaroszewską na temat pracy coacha właśnie w obszarze twórczości.

W czasie wywiadu Magda pytała mnie, m.in.:

  • o to, czym się zajmuję – z kim pracuję i w czym pomagam;
  • z jakimi wyzwaniami najczęściej zgłaszają się do mnie autorzy;
  • na czym polega coaching twórczości i czym on różni się od mentoringu;
  • jak wygląda współpraca i czego można się po niej spodziewać.

Zapraszam serdecznie do obejrzenia/wysłuchania naszej rozmowy. Niestety wystąpiły pewne problemy z dźwiękiem, dlatego polecam słuchać wywiadu za pośrednictwem telefonu (na komputerze brzmienie jest dużo gorsze).

Dodaj komentarz

Drodzy Autorzy,
Bardzo mi przykro, ale aktualnie, ze względu na duże zmiany w moim życiu prywatnym, nie ma możliwości podjęcia ze mną współpracy.

X