Wczytywanie ...

Pisarskie wyzwania

Przed autorami stoi bardzo wiele wyzwań. By napisać książkę, nie wystarczy sam pomysł, pewne umiejętności i czas, ale również ogrom energii, przestrzeń mentalna, wiedza, systematyczność i oczywiście wiara w sukces. Na początkowym etapie nasz projekt może się jawić jako bliżej nieokreślona chmura chaosu, z której ciężko wyciągnąć jakieś konkrety, co potrafi skutecznie zniechęcać do sięgnięcia po pióro. Jeśli jednak postanowimy zacząć, nierzadko po drodze przytrafiają się momenty zwątpienia, spadku motywacji czy braku inspiracji. Powszechny jest również lęk przed krytyką, niezależnie, czy pochodzi ona z zewnątrz, czy od nas samych. A co będzie potem – kiedy uda nam się ukończyć książkę?  Jak ją wydać i promować?

Na co dzień pomagam autorom w przechodzeniu od pomysłów do konkretnego działania, zarówno w procesie twórczym, jak i w realiach polskiego rynku wydawniczego. Pracuję z pisarzami na dowolnym etapie ich twórczego procesu, towarzysząc im w kreowaniu nowej rzeczywistości z liter i papieru.

We wrześniu 2021 roku miałam przyjemność wystąpić w wywiadzie dla Małgosi Żukowskiej z Prosperuj jako coach. W czasie naszego spotkania rozmawiałyśmy, m.in. o wyzwaniach, jakie stoją przed autorami i o tym z czym najczęściej przychodzą do mnie klienci.

Małgosia pytała mnie również:

  • o kulisy mojej pracy – jak coaching twórczości wygląda w praktyce;
  • z kim pracuję i w czym pomagam;
  • kto może zostać autorem/pisarzem;
  • jak zaczęła się moja przygoda z pisaniem;
  • dlaczego wybrałam tę konkretną specjalizację coachingową?

Zapraszam serdecznie do obejrzenia/wysłuchania naszej rozmowy:

Dodaj komentarz

Drodzy Autorzy,
Bardzo mi przykro, ale aktualnie, ze względu na duże zmiany w moim życiu prywatnym, nie ma możliwości podjęcia ze mną współpracy.

X