Wczytywanie ...

ŻYCIE ZDROWIE KREATYWNOŚĆ

Wspólnie poszukajmy drogi do wewnętrznej harmonii

O Mnie

Katarzyna Zalecka-Wojtaszek

Cześć, nazywam się Katarzyna Zalecka-Wojtaszek. Jestem dyplomowanym coachem i mentorem, zielarką – fitoterapeutką oraz pisarką. Odwołując się do własnych doświadczeń w dziedzinie rozwoju osobistego, zdrowia oraz pracy twórczej pomagam kobietom uwalniać swój potencjał i odważnie sięgać po bardziej spełnione życie.


Moja historia

Praca coachingowa jest dla mnie pasją. Każdy człowiek nosi w sobie unikalną, fascynującą historię. Odczuwam wielką satysfakcję mogąc przyczynić się do napisania nowych, pozytywnych rozdziałów tej opowieści.
Nim jednak odnalazłam swoje powołanie, kroczyłam zupełnie inną ścieżką. Od dziecka piszę, jednak postanowiłam nie narzucać sobie w tym zakresie żadnej presji związanej z zawodem i zarabianiem pieniędzy. Na studia przyrodnicze wybrałam się z myślą o pracy naukowej, jednak rzeczywistość zweryfikowała te plany. Ukończyłam geologię i przez kilka lat pracowałam w zawodzie, jednak praca ta nie dawała mi spełnienia. W związku z tym próbowałam na nowo określić swoją zawodową misję. Jednocześnie w okresie poważnych zmian w życiu zaczęłam odczuwać wachlarz dolegliwości, wobec których medycyna tradycyjna (akademicka) okazała się bezradna. Chęć powrotu do równowagi zmotywował mnie do rozwoju osobistego na wielu płaszczyznach. Problematyka holistycznego podejścia do zdrowia i życia, a także potencjał metod coachingowych zafascynowały mnie do tego stopnia, że postawiłam na rzetelną edukację, by móc zająć się tą tematyką profesjonalnie i dzięki temu wesprzeć także Ciebie.


Kwalifikacje

  • Studia podyplomowe na kierunku Coaching i mentoring (SWPS w Katowicach) [dyplom]
  • Kurs Zielarza – Fitoterapeuty (Instytut Medycyny Klasztornej w Katowicach-Panewnikach) [dyplom] i Kurs Towaroznawstwa Zielarskiego [dyplom]
  • Szkolenie Ziołolecznictwo Ojca Grzegorza Sroki [dyplom]

Prywatnie

Jestem żoną, córką, siostrą, przyjaciółką… Oprócz kreatywnego pisania, medycyny naturalnej i psychologii interesuję się również naukami przyrodniczymi, zwłaszcza paleontologią, z której na studiach robiłam specjalizację. Uwielbiam książki, czarną herbatę i podróże.

Zapraszam to odwiedzenia mojej strony autorskiej: zalecka-wojtaszek.pl/